Często zadawane pytania:

1. Dlaczego zajęcia zaczynają się dopiero w październiku?

Ustalając termin na październik, bierzemy pod uwagę to, że w wielu szkołach we wrześniu dopiero formuje się plan, dochodzi do wielu zmian, dochodzą zajęcia dodatkowe. Dlatego też chcemy dać naszym uczniom czas na poukładanie sobie tego wszystkiego. Jeżeli uzbiera się grupa wcześniej i wszyscy uczestnicy będą zainteresowani wcześniejszym terminem zająć – wtedy możemy rozpocząć zajęcia wcześniej.

2. Nie pasuje mi żaden z terminów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym kursem, po prostu napisz do nas. Prześlij nam dni i godziny w których pasowałyby Ci zajęcia – a my zobaczymy co da się z tym zrobić.

3. Kiedy i ile mam zapłacić?

Płatność następuje na podstawie rachunku – przelewem na początku miesiąca za wszystkie zajęcia które w danym miesiącu mają się odbyć. Jeżeli zrezygnujesz z zajęć – zwrócimy Ci środki za wszystkie niewykorzystane lekcje.

4. Czy mogę zrezygnować z kursu? Jaki jest okres wypowiedzenia umowy?

Nie jesteśmy zwolennikami rozwiązań siłowych – jeśli nie spodobają Ci się nasze zajęcia – możesz zrezygnować w każdej chwili.

5. Jak zapisać się na kurs?

Zadzwoń lub napisz do nas. Mailowo dostaniesz informację zwrotną ze szczegółami oraz numerem konta – aby zapisać się na kurs, prosimy o zaliczkę w wysokości 50 zł w celu rezerwacji miejsca – o tę zaliczkę zostanie pomniejszony pierwszy rachunek

6. Co z umową?

Napisz do nas a prześlemy Ci ją na maila abyś mógł się z nią zapoznać. Umowy w wersji papierowej zostaną podpisane w pierwszym tygodniu zajęć.

7. Czym jest „Klub dyskusyjny”?

Klub dyskusyjny są to spotkania w j. angielskim raz w miesiącu w różnych miejscach w mieście na których dyskutujemy o wszystkim począwszy od zainteresowań przez sztukę po sytuację geopolityczną. Celem klubu dyskusyjnego jest merytoryczne przygotowanie do części ustnej i pisemnej matury – tak aby uczeń mógł poszerzyć swoją wiedzę ogólną i światopogląd oraz aby mógł bez problemu wypowiedzieć się na złożone tematy. Przed każdym klubem dyskusyjnym, uczniowie dostają rozpiskę pytań oraz struktur i słownictwa które mogą wykorzystać – tak aby mogli się przygotować do dyskusji. Sama dyskusja jest monitorowana przez lektora. Klub jest darmowy dla naszych uczniów.

8. Czy mogę uczestniczyć w klubie dyskusyjnym nie będąc Waszym uczniem?

Oczywiście, za symboliczną opłatą. Zadzwoń do nas po szczegóły.

Masz więcej pytań? Wątpliwości?

Zadzwoń lub napisz już teraz!

kursy@wow.edu.pl | 574 112 348 | 574 112 349