Jesteśmy małym zespołem doświadczonych lektorów.
Nasi uczniowie mówią, że jesteśmy skuteczni.
Mawiają też, że jesteśmy szaleni.
Niektórzy twierdzą że na naszych zajęciach nie da się nudzić.
Jak jest naprawdę?
Przyjdź i przekonaj się sam.
Zdjęcie kobiety

Agata Wardyńska

Lektor j. angielskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, Filologii Angielskiej oraz Finansów i Rachunkowości. Specjalizuje się w edukacji nieformalnej oraz w uczeniu osób doświadczających trudności w nauce. Ma milion pomysłów na minutę dzięki czemu na jej zajęciach nie sposób się nudzić

Kasia Martynowicz

Lektor j. angielskiego | Lektor j. polskiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, Filologii Angielskiej oraz Filologii Polskiej. Miłośniczka kotów i roślinek, weganka, wulkan energii. Swoim śmiechem zaraża wszystkich dookoła i sprawia że nawet najbardziej ponury dzień staje się pełen słońca.

Zdjęcie kobiety
Zdjęcie mężczyzny

Piotrek Palenica

Lektor j. angielskiego

Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Filologii Angielskiej. Specjalizuje się w wykorzystywaniu mass mediów w nauce języka. Oaza spokoju. Przy nim nawet najbardziej zestresowany człowiek przestanie bać się mówić. Jeśli dodamy do tego jego poczucie humoru oraz charyzmę – wyjdą nam zajęcia idealne!

Walentyna Krawczenko

Lektor j. angielskiego | Lektor j. rosyjskiego

Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jej uczniowie opisują ją jako osobę wymagającą, bardzo bezpośrednią i sumienną. Posiada przy tym niesamowite poczucie humoru. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, że zajęcia z nią są nie tylko efektywne ale i przyjemne.

Ania Kania

Lektor j. niemieckiego

Ukończyła filologię germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Nauczyciel pasjonat, który udowodni każdemu, że język niemiecki jest wspaniały!
Na zajęciach wulkan energii i dobrego humoru, uczniowie nawet nie zauważają, kiedy przeprowadza ich przez meandry niemieckiej gramatyki.
Prywatnie pasjonatka historii Wrocławia i Dolnego Śląska, a także fascynują ją podróże małe i duże.

Maciek Kulisz

Lektor j. niemieckiego

Absolwent Filologii Germańskiej, doktor nauk humanistycznych. Dorastał w Niemczech, czemu zawdzięcza swoją dwujęzyczność. Wśród jego licznych zainteresowań znajdują się sztuki plastyczne, historia, architektura oraz design. Do każdego ze swoich uczniów podchodzi bardzo indywidualnie, starając się poznać ich potrzeby, co sprawia że nauka z nim jest niezwykłym doświadczeniem

Chciałbyś zacząć się z nami uczyć, ale masz jeszcze jakieś wątpliwości?
Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!