Półkolonie Językowe dla dzieci

LATO 2024

Jesteśmy świadomi, że życie rodziców pracujących jest pełne wyzwań, zwłaszcza jeśli nie mają z kim zostawić swojego dziecka podczas letnich wakacji.

Nasze warsztaty są odpowiedzią na potrzeby tych z Was, którzy szukają rozwiązania, aby ich dziecko spędziło czas aktywnie i pożytecznie, podczas gdy Wy musicie skupić się na swoich obowiązkach zawodowych.

Wykwalifikowani lektorzy zapewnią czas maksymalnie wypełniony angielskim. Dodatkowo przygotowaliśmy mnóstwo rozrywki i zabawy, które nie tylko nie pozwolą się nudzić, ale też wspomogą proces przyswajania języka.

Harmonogram - lato 2024

24-28.06.2024

Program:

City Life

01-05.07.2024

Program:

Natural Life

08-12.07.2024

Program:

City Life

19-23.08.2024

Program:

Natural Life

26-30.08.2023

Program:

City Life

Jesli interesuje Państwa inny termin, prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Koszt

990 zł / tydzień
2 tygodnie = -10%
2+ dzieci = zapytaj o zniżkę

W cenie

koszt zajęć
bilety wstępów
całodniowe wyżywienie

Dla kogo

dzieci 5-13 lat
te, które już coś potrafią
i te, które dopiero zaczynają przygodę z angielskim

Pytania?

Napisz lub zadzwoń!
Chętnie na nie odpowiemy!
[email protected]
574 112 349

Czego się spodziewać?

City Life

24-28.06.2024

08-12.07.2024

26-30.08.2024

Poniedziałek
Kamera, akcja!

Pierwszy dzień to trochę zabaw integracyjnych, żeby poznać innych uczestników zajęć. 

Następnie uczestnicy zamienią się w aktorów, reżyserów i scenografów! Krok po kroku stworzymy własną historię, scenariusz i scenografię, po czym nakręcimy  własny film którego scenerią będzie Wrocław. 

Wtorek
Orientuj się!

Po powtórce wszelkich wyrażeń przydatnych w mieście i pytaniu o drogę, wyruszymy w poszukiwaniu różnych atrakcji ukrytych w okolicy. 

Po powrocie zaprojektujemy nasze własne wymarzone miasta. Same place zabaw, zero szkół? Latające auta i więcej drzew nic budynków? 

Środa
Historyczny Wrocław

Po porannych zajęciach czeka nas wyprawa w przeszłość. Czy zmienimy się w rycerzy, którzy walczą ze smokiem? A może księżniczki, które znudzone czekaniem na księcia, same siegną po miecz, żeby odmienić swój los?

Jedno jest pewne! Historyczny Wrocław ma mnóstwo atrakcji do zaoferowania!

Czwartek
Ciuch ciuch!

Zgłębimy tajniki transportu w języku angielskim, a potem wsiądziemy do pociągu do Jaworzyny. Tam odwiedziny Muzeum Kolejnictwa na Śląsku. Dzieci obejrzą  ponad 150 zabytkowych pojazdów kolejowych: lokomotyw, wagonów i pojazdów specjalistycznych. 

Piątek
Śladami krasnoludków

Będziemy szukać krasnoludków, które ukryły się na wrocławskim rynku, odkryjemy ich sekrety, poznamy zainteresowania i opiszemy wygląd.

Następnie każdy z uczestników zaprojektuje własnego krasnala za pomocą plasteliny, bibuły, brokatu i wszelkich innych dostępnych materiałów. 

Natural Life

01-05.07.2024

19-23.08.2024

Poniedziałek
Przygoda w Parku

Czy w mieście też można znaleźć prawdziwą przyrodę? Na wycieczce do Parku będziemy poszukiwać różnorodnej flory i fauny. Jakie gatunki zwierząt uda nam się dostrzec w listowiu? Może zachwycą nas motyle albo uda się spostrzec rodzinę wiewiórek? Ile kwiatów i krzewów będziemy w stanie nazwać? 

Wyprawę zakończymy piknikiem i zabawami na świeżym powietrzu.

Wtorek
Magiczne zwierzęta

Poznamy nazwy najbardziej magicznych zwierząt na świecie, dowiemy się czym się żywią oraz nauczymy się opisywać ich wygląd i zwyczaje w języku angielskim. A wszystko na żywo, spotykając się ze zwierzętami w ZOO Wrocław!

Po powrocie zaprojektujemy, stworzymy, opiszemy i zaprezentujemy nasze własne zwierzaki cudaki. Z pewnością będą to niezwykle kreatywne zajęcia!

Środa
Orientuj się … w lesie!

Jak nazwać kierunki po angielsku? Jak wytłumaczyć drogę? To wszystko przypomnimy sobie rano. 

Potem wyruszymy do lasu. Podzielimy się na grupy i zobaczymy kto ma najlepszą orientację w terenie. Po drodze trzeba będzie wykonać sekretne zadania oraz odpowiedzieć na turbo trudne pytania!

Czwartek
Hydropolis

Dzień zaczniemy zajęciami o ochronie środowiska. Następnie wybierzemy się do Hydropolis, gdzie dowiemy się mnóstwa przydatnych informacji na temat wody i nie tylko. Może uda nam się nawet przejechać Polinką?

Dzień zakończymy tworzeniem plakatów jak każdy może chronić przyrodę, od najmłodszych do najstarszych! Czy namalowane, w formie graffiti czy kolażu wyciętego z gazet, na pewno będą niezwykle interesujące!

Piątek
Dokument? To lubię!

Na koniec tygodnia powtórzymy wszystko, czego nauczyliśmy się od poniedziałku i zbierzemy całą wiedzę. Obejrzymy film o wybranym habitacie, czy to oceanie, dżungli czy innym, oczywiście z narracją niezrównanego Davida Attenborough.

Ukoronujemy dzień wykonaniem projektu pokazującego wybrane miejsce na ziemi. Może stworzymy teatrzyk o lemurach z Madagaskaru? A może z kartonu i wielkiego pudła zrobimy odzwierciedlenie dna Amazonki, wraz z piraniami?

Zajęcia w stylu WOW to

Pełne zanurzenie
w języku angielskim

Nasze warsztaty zapewniają dzieciom niesamowitą okazję do nauki angielskiego w sposób naturalny i przyjemny. Dzięki naszym wykwalifikowanym nauczycielom, dzieci będą cały dzień otoczone językiem angielskim, co pozwoli im oswoić się z nim w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Kreatywne
zajęcia

Nasz program jest pełen fascynujących i kreatywnych zajęć. Dzięki różnorodności aktywności, jak gry, zabawy, piosenki i projekty artystyczne oraz wyjścia i zajęcia w terenie dzieci będą aktywnie angażować się w proces nauki języka angielskiego, nie odczuwając przy tym presji.

Małe
grupy

Zależy nam na tym, żeby każde dziecko czuło się docenione i wysłuchane. Nasze grupy są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu lektorzy mają czas, by indywidualnie wspierać postępy każdego uczestnika. Dodatkowo, dzięki obecności nauczyciela wspierającego, każde dziecko zostanie zaopiekowane. 

Indywidualne
podejście

Każde dziecko jest inne, każde ma inne potrzeby. Dlatego też nasi lektorzy z troską wsłuchują się w potrzeby każdego uczestnika zajęć i starają się na nie odpowiedzieć.

Przyjazna
atmosfera

Nasze warsztaty odbywają się w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje zdolności językowe w swoim tempie, bez presji czy oceniania.

Wyjątkowe
doświadczenie

Nasze warsztaty to nie tylko nauka języka angielskiego. To również okazja do przeżycia niezapomnianych chwil, zawarcia nowych przyjaźni i rozwijania umiejętności interpersonalnych.

Jak się zapisać? 
Po prostu zadzwoń lub napisz!

tel: 574 112 348 | 574 112 349
e-mail: [email protected]

Miejsce zajęć:
Szkoła Językowa WOW
ul. Zakładowa 10/30 (Kleczków)
Wrocław

FAQ

Często zadawane pytania

Jak najbardziej!
Przy zapisaniu dziecka na 2 tygodnie otrzymasz zniżkę -10%.

Tak. 

Koszt warsztatów obejmuje 3 posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad i podwieczorek.

Jak najbardziej! Prosimy o zgłoszenie nam tego wcześniej, uwzględnimy indywidualne potrzeby dziecka przy planowaniu posiłków. 

Tak. 
Jeśli pogoda będzie nam sprzyjać, planujemy większość aktywności na zewnątrz. 

Jak najbardziej!

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla dzieci, które uczyły się już angielskiego jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem. 

Napisz lub zadzwoń! 
Chętnie na nie odpowiemy! 

e-mail: [email protected]
telefon: 574 112 349

Zapisz swoje dziecko już teraz!